Znicz Pruszków - Radunia Stężyca, wynik spotkania 2-2

Znicz Pruszków - Radunia Stężyca 2-2. W dniu 2021-10-01 16:00:00 +0000 +0000 na stadionie Stadion Znicza rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków i Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie spotkania między Znicz Pruszków a Radunia Stężyca wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: L. Kosakiewicz 42' 1-0 D. Piotrowski 53' 1-1 M. Gabrych 56' 2-1 W. Luczak 65' 2-2

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Kaliniec 77' M. Baran 79' M. Bochenek 90'

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 41' S. Deja 43'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Ruch Chorzów natomiast Radunia Stężyca z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków.

Kibice śledzą ciekawe starcia w lidze II Liga - East. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak S. Kaliniec D. Bashlay nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Potyczki między graczami ligowymi bywają zaciekłe, nie często zdarza się, iż widowiska nas męczą. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Znicz Pruszków i Radunia Stężyca i ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Znicza.