Stomil Olsztyn kontra Radunia Stężyca, wynik spotkania 2-2

Stomil Olsztyn kontra Radunia Stężyca, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stomil Olsztyn a Radunia Stężyca wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-10-29 16:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 17 pomiędzy Stomil Olsztyn a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: M. Spychała 14' 1-0 J. Tecław 17' 2-0 J. Letniowski 59' 2-1 W. Łuczak 63' 2-2 Werick Caetano 95' 3-2

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Spychala 23' P. Kurbiel 27' I. Kosmicki 35' F. Wojcik 55' B. Walencik 58' B. Florek 74'

Żółte kartki Radunia Stężyca: T. Dejewski 16' K. Tulowiecki 16' J. Straus 30' M. Gorski 40' R. Stepien 85' J. Letniowski 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Pelka. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stomil Olsztyn zmierzy się już z Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Radunia Stężyca z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II.

Coraz częściej fani śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak M. Spychala T. Dejewski stale sprawiają kapitalnym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż spotkania nas męczą. Obserwujemy przepiękne asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu widowisku. Warto więc przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Stomil Olsztyn oraz Radunia Stężyca jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion OSiR.