Na obiekcie Gminny Stadion Sportowy dnia 2022-05-08 13:00 odbyło się spotkanie między Radunia Stężyca i Pogoń Siedlce: 2-1

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca oraz Pogoń Siedlce wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-05-08 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 32 pomiędzy Radunia Stężyca a Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: M. Piotrowski 25' 0-1 J. Surdykowski 38' 1-1 D. Retlewski 73' 2-1

Żółte kartki Radunia Stężyca: S. Nowicki 24' W. Luczak 33' M. Miller 40' S. Murawski 55' D. Szuprytowski 90'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: R. Majewski 90'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Radunia Stężyca stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Bełchatów i Wisła Puławy. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak S. Nowicki R. Majewski częstokroć zapewniły wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Walki między graczami z ligi okazują się zażarte, bardzo rzadko zdarza się, że mecze przynudzają. Zdarzają się brutalne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska sportowe lubianej ligi II Liga - East. Radunia Stężyca oraz Pogoń Siedlce oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.