Na stadionie Boisko treningowe Stężycy miało miejsce spotkanie Radunia Stężyca vs Śląsk Wrocław II zakończone wynikiem 3-3

Pierwsza połowa meczu między Radunia Stężyca a Śląsk Wrocław II zakończyła się 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

Dnia 2022-07-16 16:00 na obiekcie sportowym Boisko treningowe Stężycy odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca oraz Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: O. Wypart 7' 0-1 J. Letniowski 19' 1-1 S. Krocz 45' 1-2 P. Kita 56' 2-2 S. Krocz 74' 2-3 R. Stępień 79' 3-3

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Kosznik 78' D. Bashlay 84'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Mlynarczyk 61' K. Lizakowski 63' H. Muszynski 90'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Radunia Stężyca stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Kalisz. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II podejmie Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Wisła Puławy.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak R. Kosznik M. Mlynarczyk niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami z ligi okazują się zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, że mecze przynudzają. Systematycznie zdarzają się ostre faule kończące się czerwoną kartką, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Radunia Stężyca oraz Śląsk Wrocław II w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Boisko treningowe Stężycy.