Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg, wynik meczu - 2-2

Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg, wynik końcowy 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Radunia Stężyca a Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-09-25 13:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 12 pomiędzy Radunia Stężyca a Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: D. Bashlay 3' 1-0 W. Jakubik 7' 2-0 Ł. Sarnowski 12' 2-1 J. Branecki 90' 2-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Letniowski 20' R. Stepien 54'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: L. Sarnowski 21'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia spotkania - R. Trochimiuk. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Radunia Stężyca stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Kalisz.

Dzisiaj wielu fanów śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak J. Letniowski L. Sarnowski nieprzerwanie zapewniają kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie trafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz gole, nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite walki pomiędzy graczami bywają zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki nużące. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Radunia Stężyca i Olimpia Elbląg jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.