Na stadionie Gminny Stadion Sportowy dnia 2023-04-08 14:00 miał miejsce mecz pomiędzy Radunia Stężyca i Zagłębie Lubin II: wynik 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Radunia Stężyca oraz Zagłębie Lubin II wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-04-08 14:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca i Zagłębie Lubin II.

Gole strzelali: P. Kruszelnicki 73' 0-1 S. Deja 90' 1-1

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 5' S. Nowicki 19' Eduardo 34' K. Czajkowski 43' D. Bashlay 52' E. Furtado 85'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: K. Terlecki 56' K. Bieszczad 90' K. Lepczynski 90'

Czerwone kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 52'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Radunia Stężyca stanie naprzeciw Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Polonia Warszawa.

Wielu kibiców z zapałem śledzi starcia ligi II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy jak D. Bashlay K. Terlecki niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Systematycznie obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami okazują się bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż widowiska nas nudzą. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych zespołów jak Radunia Stężyca oraz Zagłębie Lubin II w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.