Mecz Hutnik Kraków kontra Radunia Stężyca zakończony wynikiem 1-3 na stadionie Stadion Suche Stawy dnia 2023-03-11 13:00

Pierwsza połowa spotkania między Hutnik Kraków a Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2023-03-11 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Hutnik Kraków oraz Radunia Stężyca.

Gole strzelali: M. Kuzimski 30' 0-1 M. Kuzimski 33' 0-2 M. Wrobel 87' 1-2 B. Zynek 90' 1-3

Żółte kartki Hutnik Kraków:

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 36' J. Furman 40' 63' K. Czajkowski 84'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Hutnik Kraków stawi czoła Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Kotwica Kołobrzeg.

Bardzo często liczni fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Składające się z zdolnych zawodników futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak D. Bashlay nierzadko zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite zmagania między piłkarzami bywają bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, książkowe gole oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Hutnik Kraków oraz Radunia Stężyca i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Suche Stawy.