Spotkanie Radunia Stężyca kontra Wisła Puławy zakończone wynikiem 0-0 na obiekcie Gminny Stadion Sportowy

W dniu 2023-03-04 14:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 21 pomiędzy Radunia Stężyca a Wisła Puławy.

Pierwsza połowa meczu między Radunia Stężyca a Wisła Puławy zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 23' W. Luczak 36' J. Furman 56' E. Furtado 73' K. Tulowiecki 89'

Żółte kartki Wisła Puławy: L. Wiech 58' R. Janicki 60' K. Puton 89' W. Blyszko 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny sędzia spotkania to K. Gasiorowski. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Radunia Stężyca zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa.

Coraz częściej liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak D. Bashlay L. Wiech wielokrotnie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Walki między graczami z ligi są zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania przynudzają. Ustawicznie natrafiamy na ostre faule, widowiskowe asysty oraz bramki, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe lubianej ligi II Liga - East oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Radunia Stężyca oraz Wisła Puławy w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.