Spotkanie pomiędzy Górnik Polkowice oraz Radunia Stężyca zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Górnik

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Polkowice a Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-10-01 16:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 13 pomiędzy Górnik Polkowice a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: J. Letniowski 89' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Makuch 21' M. Magdziak 25' D. Makuch 28' T. Kolbon 32' M. Idzik 42' A. Hafez 66' R. Carmelite 88'

Żółte kartki Radunia Stężyca: C. Sauczek 26' J. Letniowski 48' D. Bashlay 67' J. Straus 80'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: D. Makuch 28'

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Polkowice stawi czoła Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Lechia Gdansk.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. D. Makuch C. Sauczek często sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami z ligi są bardzo zajadłe, nie często bywa definitywnie, że potyczki nie są warte uwagi. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Górnik Polkowice oraz Radunia Stężyca z ligi II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.