Garbarnia Kraków vs Radunia Stężyca, wynik spotkania - 3-1

Po pierwszej połowie spotkania między Garbarnia Kraków i Radunia Stężyca wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-09-17 13:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Garbarnia Kraków oraz Radunia Stężyca.

Gole strzelali: W. Słomka 21' 1-0 G. Marszalik 30' 2-0 T. Pranica 75' 3-0 J. Surdykowski 83' 3-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: D. Gadek 72' B. Purcha 82'

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 11' N. Potrac 33' S. Deja 35' T. Dejewski 60' W. Jakubik 68'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Dziopak. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Garbarnia Kraków stawi czoła Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Polonia Warszawa natomiast Radunia Stężyca podejmie Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Motor Lublin.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak D. Gadek R. Stepien nierzadko zaserwowały fantastycznym miłośnikom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Obserwujemy ostre faule, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko walki między zawodnikami okazują się niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, że widowiska męczą. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Garbarnia Kraków i Radunia Stężyca w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.