Radunia Stężyca vs Polonia Warszawa, wynik spotkania: 2-3

W dniu 2022-09-11 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca oraz Polonia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca a Polonia Warszawa wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: M. Orlowski 14' 0-1 M. Fidziukiewicz 16' 0-2 W. Fadecki 73' 0-3 J. Surdykowski 77' 1-3 B. Zynek 85' 2-3

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 1' R. Kosznik 50' J. Letniowski 63'

Żółte kartki Polonia Warszawa: B. Biedrzycki 6' A. Pazio 39' K. Pieczara 88'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Radunia Stężyca stanie naprzeciw Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Górnik Polkowice natomiast Polonia Warszawa z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Kalisz.

Coraz częściej oddani fani śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak R. Stepien B. Biedrzycki raz za razem zapewniły wyborowym kibicom wiele niesamowitych emocji. Cieszące oko potyczki między piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że spotkania nie są warte uwagi. Nieustannie trafiamy na idealnie wyliczone bramki czy asysty, bezwzględne faule zakończone żółtą kartką, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Radunia Stężyca i Polonia Warszawa oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.