Dnia 2022-04-16 13:00 odbył się mecz między Radunia Stężyca oraz Znicz Pruszków - końcowy wynik 5-0

Radunia Stężyca - Znicz Pruszków, wynik końcowy 5-0. Dnia 2022-04-16 13:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca oraz Znicz Pruszków.

Pierwsza połowa spotkania między Radunia Stężyca a Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

Gole strzelali: R. Stępień 20' 1-0 J. Surdykowski 83' 2-0 D. Retlewski 87' 3-0 J. Surdykowski 88' 4-0 W. Łuczak 90' 5-0

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Miller 7' P. Szur 16' W. Luczak 17' J. Witek 70'

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Nagamatsu 32' L. Hrnciar 74' L. Hrnciar 78' G. Mendez 86'

Czerwone kartki Znicz Pruszków: L. Hrnciar 78'

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Radunia Stężyca zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg oraz Ruch Chorzów.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania w lidze II Liga - East. Ciekawe futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak M. Miller S. Nagamatsu częstokroć zagwarantowały wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty czy gole, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące walki między graczami ligowymi są bardzo zażarte, nie często okazuje się koniec końców, że spotkania nudzą fana. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Radunia Stężyca oraz Znicz Pruszków jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.