Spotkanie Wisła Puławy - Radunia Stężyca zakończone wynikiem 1-1

Wisła Puławy - Radunia Stężyca, wynik 1-1. W dniu 2022-04-09 13:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Wisła Puławy oraz Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisła Puławy i Radunia Stężyca wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: P. Szur 68' 0-1 B. Cyfert 90' 1-1

Żółte kartki Wisła Puławy: B. Cyfert 53'

Żółte kartki Radunia Stężyca: P. Szur 30' R. Stepien 41' J. Witek 61' J. Letniowski 86' D. Szuprytowski 90' D. Bashlay 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Wisła Puławy stanie naprzeciw Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Radunia Stężyca z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Śląsk Wrocław II.

Wielu kibiców śledzi poczynania w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak B. Cyfert P. Szur nierzadko zapewniły fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Nieustannie trafiamy na niezwykłe asysty czy bramki, bezlitosne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami ligowymi okazują się zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że zmagania przynudzają. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Wisła Puławy i Radunia Stężyca z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion MOSiR.