Dnia 2022-04-02 14:00 na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca - końcowy wynik 0-0

Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca, wynik końcowy 0-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg a Radunia Stężyca zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-04-02 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Elbląg oraz Radunia Stężyca.

Gole strzelali:

Żółte kartki Olimpia Elbląg: A. Piekarski 70'

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Miller 62' J. Witek 66' M. Miller 76' J. Letniowski 81'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Radunia Stężyca: M. Miller 76'

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Olimpia Elbląg stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Garbarnia Kraków natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów.

Wielu kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak A. Piekarski M. Miller niejednokrotnie zapewniły wspaniałym sympatykom wiele wrażeń. Regularnie obserwujemy spektakularne asysty i bramki, nieczyste sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze statyczne. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Olimpia Elbląg oraz Radunia Stężyca jak ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.