Radunia Stężyca - Ruch Chorzów, wynik meczu: 1-2

Radunia Stężyca - Ruch Chorzów wynik meczu 1-2. W dniu 2021-10-10 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Radunia Stężyca oraz Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Radunia Stężyca i Ruch Chorzów wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: M. Mokrzycki 38' 0-1 P. Szkatula 49' 0-2 S. Deja 88' 1-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 4' D. Bashlay 55' M. Miller 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Szkatula 24'

Czerwone kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 55'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny sędzia spotkania to . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Radunia Stężyca stawi czoła Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Olimpia Elbląg.

Coraz częściej oddani kibice z entuzjazmem śledzą ciekawe poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak D. Bashlay P. Szkatula niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami są zażarte, rzadko bywa jednoznacznie, że są to spotkania drętwe. Natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych iśledzić spotkania sportowe ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Radunia Stężyca i Ruch Chorzów w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.